Piektdiena, 2017. gada 23. jūnijs
A+ / A-

l_tab_1.png

l_tab_2.png

l_tab_3.png

L_TAB_4.png

L_TAB_5.png

L_TAB_6.png

 

                  Facebook.png  Twitter.png   Youtube.png

                      VDI_LOGO1.png

 

right_tab_1.png

right_tab_2.png

right_tab_3.png

right_tab_4.png

Kontaktinformācija

Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1
LV–1010
Tālrunis  67021704
Fakss 67021718
E-pasts: vdi@vdi.gov.lv

Par Valsts darba inspekcijas darbības prioritātēm jaunais VDI direktors izvirza nelaimes gadījumu darbā mazināšanu un nereģistrētās nodarbinātības apkarošanu

  • Par Valsts darba inspekcijas darbības prioritātēm jaunais VDI direktors izvirza nelaimes gadījumu darbā mazināšanu un nereģistrētās nodarbinātības apkarošanu

Šodien, 17.janvārī līdzšinējais Valsts darba inspekcijas (turpmāk – VDI) direktora pienākumu izpildītājs Renārs Lūsis  pārcelts VDI direktora amatā.

Par VDI turpmākās darbības prioritātēm R.Lūsis izvirzījis nereģistrētās nodarbinātības efektīvu apkarošanu un nelaimes gadījumu darbā mazināšanu. Tāpat par svarīgu VDI attīstības virzienu R.Lūsis nosauc iestādes pakalpojumu pieejamības paaugstināšanu klientu vidū.. Līdztekus Darba inspekcijas pakalpojumu elektronizācijai, šobrīd notiek darbs arī pie jaunas informatīvās sistēmas izstrādes, kas ļaus taupīt šobrīd manuālām operācijām nepieciešamos resursus, kā arī vēl efektīvāk plānot Darba inspekcijas pārbaudes.

„Uzdevums, ko pats vēlos izvirzīt Darba inspekcijas tuvākajam darbības periodam ir  preventīvās darbības palielināšana, ”norāda R.Lūsis. „Lai arī šobrīd VDI  atrodas situācijā, kad darbs ir jāveic ar resursiem, kas gan finansiālā, gan darbinieku skaita ziņā  ir vieni no mazākajiem iestādes vēsturē un nav iespējams palielināt pārbaužu skaitu bez papildus inspektoru skaita pieauguma, uzskatu, ka Darba inspekcijas preventīvi izglītojošā loma vēl nav pilnībā izmantota un tieši šajā virzienā es ceru sasniegt jaunus mērķus.”

 

Baiba Auzāne,

Valsts darba inspekcijas

Starporganizāciju sadarbības nodaļas vadītāja,

tālr.: 67021735, mob.t.: 29429448,

e-pasts: baiba.auzane@vdi.gov.lv, www.vdi.gov.lv , www.osha.lv

© Valsts darba inspekcija. Visas tiesības aizsargātas.
A+ / A-